Ciekawostki i porady

Korzyści płynące z prowadzenia baru z sokami

Renata Sroka
maj 13 2022

Nicole Loomis

Opcje napojów mogą naprawdę wpłynąć na ilość klientów w Twojej restauracji. Klienci lubią mieć różne opcje, a w wielu miejscach są ograniczeni tylko do napojów gazowanych lub słodzonych, przetworzonych napojów. Zapewnienie im szerszego wyboru poprzez zaoferowanie baru z sokami może być bardzo korzystne dla biznesu. Oto dlaczego:

1. Zdrowe alternatywy
Jest wielu potencjalnych klientów, którzy chcą jeść na mieście, ale nie decydują się na to ze względu na brak zdrowych opcji. Wolą jeść i pić w domu, gdzie mogą przyrządzać rzeczy, które są dla nich dobre. Nie mówiąc już o tym, że picie wody za każdym razem, gdy wychodzą z domu, może stać się nudne. Możesz zaoferować tym ludziom zdrowszą alternatywę, otwierając bar z sokami i sprzedając napoje takie jak soki ze świeżych owoców. Wytyczne Dietetyczne dla Amerykanów zalecają spożywanie wielu filiżanek owoców i warzyw dziennie, ale około 70% Amerykanów nie spełnia tego wymogu. Twój bar z sokami może pomóc im to zmienić.

2. Większa różnorodność
Inwestując w komercyjne sokowirówki i sokowirówkę do trawy pszenicznej, możesz zaoferować wiele różnorodnych produktów. Możesz tworzyć różnorodne kombinacje smakowe, a nawet sięgać po smoothies. Klienci uwielbiają różnorodność i możliwość zmian, kiedy przychodzą do Twojej restauracji, więc jest to kolejny sposób, aby zapewnić im ten luksus.

3. Wyprzedzaj trendy
Modne staje się oferowanie świeżych napojów i zdrowych opcji menu. W Stanach Zjednoczonych panuje obecnie ogromny ruch na rzecz wykorzystywania bardziej organicznych składników i zwracania większej uwagi na to, co trafia do organizmu. Wciąż jednak wiele lokali nie wskoczyło na ten wózek. Możesz wyprzedzić ten trend, używając komercyjnej sokowirówki do trawy pszenicznej i sokowirówki do owoców.

4. Tworzenie własnych napojów
Inną ciekawą opcją, którą może zaoferować Twój bar z sokami, jest możliwość tworzenia własnych napojów przez klientów. Ludzie uwielbiają dostosowywać rzeczy do własnych potrzeb i czuć się tak, jakby tworzyli produkt tylko dla siebie. Spraw, aby kupowanie napojów było dla klientów zabawą i pozwól im wybierać smaki.

Otwarcie baru z sokami oferuje wiele korzyści dla Ciebie i Twoich klientów. Może przenieść Twój biznes na wyższy poziom i pomóc Ci wyróżnić się z tłumu.

Udostępnij